Mam Dość Tego Co Się Dzieje!! Co można robić jak nie można wychodzić? (VLOG 035)
Jest środek tygodnia a mnie nosi. Czas gdzieś wyjść. U nas w Wielkiej Brytanii jest caLy czas zakaz wychodzenia z domów poza kilkoma wyjątkami w tym spacer raz dziennie. Mamy niedaleko siebie piękny las, zagospodarowany teren na spacer, bieg, rower. Właśnie tu dzisiaj z Molly przyjechaliśmy. Temperatura wynosi 2 stopnie powyżej zera jednak przez mroźny […]

