ABC Karawaning,  Vlog

Wymiana Wtyczki I Gniazda Truma Crystal Na Ultraflow Housing Conversion Kit (VLOG 089)

Jeśli masz zepsute gniazdo Truma Crystal to jedyne co ci pozostaje to wymiana na Truma Crystal Na Ultraflow Housing Conversion Kit

Link do całego zastawu: https://amzn.to/3B9x3b3

W naszym przypadku okazało się że naprawiając co chwile coś z wodą, widziałem małe poprawy ale po chwili okazywało się że główny problem dalej istnieje.

Ja oraz osoby doradzające mi, skupiliśmy się na uciekaniu / powrocie wody z kranów a nikt nie pomyślał że woda może uciekać z bojlera.

I tak właśnie było, w tym filmie pokaże wam wszystko co wymieniłem dookoła bojlera Truma.

Skupię się jednak na wymianie gniazda podłączenia wody oraz przeróbce pompy wody.

Okazało się że firma Truma przestała produkować takie gniazda i jeśli tak jak u nas przestanie wam działać bezzwrotny zaworek który w nim jest no to leżymy.

Co śmieszne pompy do tego gniazda są wszędzie łatwo dostępne.

Podobno te gniazda były wadliwe same z siebie.

Więc firma Truma postanowiła zmusić nas klientów do wymiany całego zestawu.

I w jednym pudełku nazwanym „KIT” zmieściła wszystko co nam potrzeba, czyli: Całkiem nowe gniazdo, Całkiem nową wtyczkę, I wszystko co potrzebujemy żeby to przerobić.

Pomyślicie zatem dlaczego nie wymienić na nowe gniazdo i nową pompę oryginalną.

Otóż, w zestawie przejściowym możemy dalej wykorzystywać pompę którą już mamy, co oczywiście skutkuje obniżeniem kosztów wymiany o około połowę.

Dodatkowym plusem tej wymiany jest to że teraz jeśli spalimy samą pompę to możemy już kupić pompę nowego typu a nie starą i przerabiać.

Na koniec wam tylko powiem że wszystko sprawdzone i pierwszy raz odkąd mamy tą przyczepę, po całej nocy odkręcam wodę i ona leci, odrazu, bez powietrza, psikania, kichania, po prostu leci woda 🙂

Pozdrawiam

#przyczepakempingowa #trumaconversionkit #trumacrystal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *